اخبار حاشیه بازیگران

تمام استخوان های سحر زکریا شکست

سحر زکریا بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است که مدتی کم کار و پرحاشیه شده است سحر زکریا بارها دست به افشاگری علیه برخی هنرمندان نیز زده است سحر زکریا تا به حال چندین بار تیکه هایی به مهران مدیری نیز انداخته است در ادامه پست عجیب و مرموز سحر زکریا را می بینید که در آن نوشته تمام استخوانهایم شکست.

تمام استخوان های سحر زکریا شکست

تمام استخوان های سحر زکریا شکست

تمام استخوان های سحر زکریا شکست

 بیوگرافی سحر زکریا در یک نگاه

بیماری سحر زکریا چیست؟ آیا او واقعا از بیماری خاصی رنج میبرد؟ دراین پست بـه مرور تمام حواشی سحر ذکریا میپردازیم. بازیگری کـه امروز جنجال هاي زیادی بپا می کند. ماجراهای او از حمله بـه مهران مدیری شروع شد. او هم چنین بخاطر اعتراض بـه نحوه واکسینه کرونا در کشور ممنوع الفعالیت شده اسـت.

در بیوگرافی سحر زکریا آمده است:وی متولد 28 آذر 1352 در گیلان ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

دانش آموخته رشته اقتصاد در دبیرستان و لیسانس تئاتر از جهاد دانشگاهی می باشد که با کارهای طنز مشهور شد و از علاقمندان آشپزی و موسیقی پاپ است.

تمام استخوان های سحر زکریا شکست

خانواده ی سحر زکریا

در بیوگرافی سحر زکریا درباره ی خانواده اش میخوانیم: من در گیلان به دنیا آمدم اما شناسنامه ام از اراک است. تنها یک خواهر کوچکتر از خود دارم .مادرم گیلانی است و از آنجا که پدرهای قدیم دوست داشتند شناسنامه فرزندشان به نام شهر خودشان ثبت شود، پدر من هم شناسنامه مرا در اراک گرفت.

پدرم مهندس برق بود و کارش طوری بود که او را به شهرهای مختلف منتقل می کردند. به همین دلیل من تا سال پنجم دبستان زندگی در شهرهای مختلف ازجمله همدان، ملایر، کرمانشاه، فومن، لاهیجان، رشت و بسیاری مناطق دیگر را تجربه کردم.

ارتباط مصطفی زمانی و هدی زین العابدین چیست ؟

از سال پنجم دبستان به شهر تهران آمدیم و زندگی را در اینجا ادامه دادیم.

حقیقتش خیلی سخت بود. در زندگی ما انسان ها عادت نقش زیادی ایفا می کند و همه ما دوست داریم به شرایط قابل قبول دوروبرمان عادت کنیم. من هم بعد از گذشت مدتی به محیط اطراف خود عادت می کردم. در هر مدرسه ای که بودم با خلق و خوی بچه ها می ساختم و کم کم چیزهایی از آنها یاد می گرفتم. اما زودتر از آن که بتوانم از بودن با دوستانی که به آنها عادت کرده بودم لذت ببرم، وقت منتقل شدن به شهر دیگر می رسید و ما باز باید از آن شهر می رفتیم و این برای هیچ کودکی خوشایند نیست.پدر من به راستی و درستی و صداقت اهمیت بسیار زیادی می دهد و همواره از ما می خواست که تا سر حدامکان راست بگوییم حتی اگر همان حرف راست به ضررمان باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا