اخبار حاشیه بازیگران

بالاخره دختر مهران مدیری هم مدل شد

یکی از به یادماندنی‌ترین کارهای روژان آریا منش، نقشش به عنوان دختر مهران مدیری در سریال دردسر والدین بود.روژان آریا منش این روزها مدل شده است.این روزها روژان آریامنش از دنیای بازیگری فاصله گرفته و عکس‌های مدلینیگی از خود منتشر می‌کند.

بالاخره دختر مهران مدیری هم مدل شد

بالاخره دختر مهران مدیری هم مدل شد

بالاخره دختر مهران مدیری هم مدل شد

بیوگرافی مهران مدیری

در بیوگرافی مهران مدیری میخوانیم وی از بازیگران مرد ، کارگردان ، خواننده و مجری معروف سینما و تلویزیون در هجدهمین روز از فروردین ماه سال 1346 از پدر و مادری اراکی در یکی از مناطق جنوبی تهران به نام میدان بروجردی در آسیاب دولاب به دنیا آمده است .در ادامه بیوگرافی مهران مدیری آمده است او علاوه بر بازیگری و کارگردانی در زمینه های دیگری مثل خوانندگی، مجری گری، طراحی صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشگی و تهیه کنندگی نیز فعالیت دارد. او دانشگاه را بخاطر حضور در جنگ تحمیلی ناتمام گذاشتد سپس از تئاتر شروع کرد و با کارگردانی درخشید و حالا قدرتمندترین چهره سیاسی فرهنگی ایران است.

از نکات خواندنی بیوگرافی مهران مدیری این است مجلهٔ نیوزویک در مقاله‌ای مدیری را بیستمین مرد قدرتمند سال ۲۰۰۹ میلادی در ایران نامید.

بالاخره دختر مهران مدیری هم مدل شد

خانواده مهران مدیری

در بیوگرافی مهران مدیری میخوانیم مهران مدیری آخرین فرزند خانواده ۶ نفری است. او سه برادر بزرگ‌تر به نام‌های محسن، مسعود و مهرداد دارد.پدرش کارمند وزارت نیرو و هنر دوست بود و مادرش خانه دار است ، برادر بزرگتر پیانیست قابلی است و برادر دومش نیز نقاش بوده و در سوئد زندگی می کند

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
ماجرای فحاشی به فرشته حسینی چه بود ؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا