اخبار حاشیه بازیگران

آیا مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور بچه دار شده اند ؟

عکس جدیدی از مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در کنار پسر بچه کوچکی منتشر شده که باعث انتشار شایعه پسر دار شدن مهدی پاکدل و همسرش شده است.  مهدی پاکدل  آبان سال ۹۹ خبر ازدواج خود را اعلام کرد و با توجه به سن پسربچه در عکس این شایعه نمی‌تواند درباره فرزند  مهدی پاکدل و همسرش صحیح باشد.

بجه مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

بجه مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

بجه مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

بیوگرافی رعنا آزادی ور

در بیوگرافی رعنا آزادی ور آمده است : او متولد 17 فروردین 1362 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است

در ادامه بیوگرافی رعنا آزادی ور میخوانیم : دوره دیده بازیگری از موسسه کارنامه می باشد که در 20 سالگی با فیلم «مارمولک» شروع کرد و بعدها در فیلم «محمد رسول الله» و سریال «زخم کاری» درخشید

قد رعنا آزادی ور

در بیوگرافی رعنا آزادی ور آمده است قد او 175 سانتی متر است.

بجه مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

وضعیت تاهل و ازدواج رعنا آزادی ور

بیشترین جستجوها در بیوگرافی رعنا آزادی ور درباره همسر ایشان است که شما عزیزان میخواهید بدانید همسر ایشان کیست.

ماجرای ازدواج مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور از کجا کلید خورد؟ مهدی پاکدل یکی از بازیگران ساکت و بدون حاشیه دنیای هنر است که بار اول با فیلم آبی حمید لبخنده در سال ۷۹ به دنیای سینما راه یافت و با بازي در نقش هایی موفق راهش را در دنیای هنر هموارتر کرد. وی چندي پیش با منتشر خبر جدایی از همسرش بهنوش طباطبایی درگیر حاشیه ها شد.

سال قبل هم زمانیکه مهدی پاک دل درگیر بازي در تئاتری با حضور رعنا ازادی ور بود، عکس هایی دو نفره از این دو هنرپیشه منتشر شد. منتشر این عکسها خبر ازدواج دوباره آقای پاک دل با این خانم هنرپیشه را به راه انداخت که اما در حد همان شایعه باقی ماند.

ماهایا پطروسیان تغییر دین داد

با انتشار عکسی از مهدی پاک دل در کنار رعنا ازادی ور هنرپیشه کشورمان ماجراهایی از ازدواج دوباره آقای هنرمند را در فضای مجازي و رسانه ها به راه انداخت و سبب به وجود آمدن حاشیه های تازه ای برای مهدی پاکدل شد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا