بیوگرافی بازیگراناخبار بازیگران

بیوگرافی سحر قریشی

سحر قریشی یکی از بازیگران زن جوان ایرانی و سلبریتی زن بسیار محبوب است که حواشی و شایعات بسیاری به همراه خود دارد که جدی‌ترین آن‌ها ماجرای ازدواج‌ اوست.

سحر قریشی متولد کجاست؟

سحر قریشی ایرانی و ملیت ایرانی دارد و متولد تهران است.

قد سحر قریشی چقدر است؟

قد سحر قریشی 170 سانتی متر است.

سحر قریشی متولد چه سالی است؟

سحر قریشی متولد 6 دی ماه سال 1366 است.

آیا سحر قریشی ساکن ایران است؟

بله در حال حاضر سحر قریشی ساکن ایران است.

پرحاشیه بودن سحر قریشی

سحر قریشی پله‌های ترقی را خیلی زود و سریع طی کرد و به یک چهره محبوب و پرکار در عرصه بازیگری تبدیل شد. گرچه اکنون در اوج محبوبیت زندگی حرفه‌ای، مورد هجوم حواشی و شایعات قرار گرفته است ولی همچنان با قدرت و تلاش بسیار به کار خود ادامه می‌دهد. او همیشه سعی کرده است در مقابل حواشی‌ها بایستد و به آن‌ها پاسخ دهد.

اولین حاشیه درباره سحر قریشی به ملیت او مربوط است. در مورد تابعیت وی حواشی بسیار زیادی به راه افتاده است زیرا برخی شایعات مطرح شد که سحر قریشی افغانی است و ملیت او از کشور افغانستان است.

اما این خبر کاملا تکذیب شده است و سحر قریشی ایرانی و ملیت ایرانی دارد و متولد تهران است.

ماجرای دوستی سحر قریشی با تتلو

سحر قریشی در یک گفت و گوی دوستانه در خصوص امیر تتلو و شعر و آهنگی که برای او خوانده است، گفت که این یک ادعا است؛ من دیگر از این اتفاقات سر شده ام . دوباره بروم شکایت کنم که چه اتفاقی می افتد. در این چند وقت اخیر من زیاد به دادسرای رسانه مراجعه کرده ام که البته نمی خواهم در این باره توضیحی دهم.سحر قریشی بازیگر معروف زن ایرانی است. سحر قریشی طرفداران بسیاری دارد. سحر قریشی در میان منتقدان متعددش در سینما، حامیانی هم دارد.  سحر قریشی  در نقش‌های متفاوتی بازی کرده و در ذهن مخاطبان نقش بسته است.

پارسا پیروزفر جذاب تر از همیشه در سریال یاغی ظاهر شد
[KGVID]https://bazigaronline.com/wp-content/uploads/2020/12/دابسمشجنجالیسحرقریشیباآهنگتتلو.mp4[/KGVID]
  بیشتر بخوانید:چه ارتباطی بین سحر قریشی و امیر تتلو وجود دارد؟

مدرک تحصیلی سحر قریشی

سحر قریشی مدرک دانشگاهی ندارد و تا دبیرستان تحصیل کرده است و در سن 17 سالگی نیز ازدواج می‌کند.

او در زمانی که متأهل بود بازیگری را شروع کرده و پا به عرصه‌ی بازیگری گذاشت.

قد بلند سحر قریشی

قد سحر قریشی 170 سانتی‌متر است و جزء بازیگران خانم بلند قد محسوب می‌شود.

عکس قدی سحر قریشی

سال تولدسحر قریشی

سن او برای بسیاری از طرفداران او مورد سوال است. او متولد 6 دی ماه سال 1366 است.

شروع فعالیت سحر قریشی

او در یکی از مصاحبه‌هایش در مورد شروع کار بازیگری گفته است: اولین بار سال 1388 در 20 سالگی از طریق یکی از آشنایان همسرم به من پیشنهاد شد که تست بازیگری بدهم، من هم تست دادم و برای فیلم لج و لجبازی قبول شدم.

شروع کار تلویزیونی وی در سریال دلنوازان بود که سر فیلمبرداری فیلم لج و لجبازی از طریق همبازی‌اش سیاوش خیرابی به حسین سهیلی زاده کارگردان سریال دلنوازان معرفی و در نهایت برای بازی در نقش یلدا انتخاب شد.

ازدواج اول سحر قریشی در 17 سالگی

همانطور که گفته شد سحر قریشی در سن 17 سالگی ازدواج می‌کند.

همسر اول سحر، مهران اخوان ذاکری بوده که مشوق او در بازیگری بوده است. زندگی شخصی و خصوصی آن باز خورد زیادی را در بین کاربران داشته است.

همچنین عکس هایی از عروسی او  و همسر او در فضای مجازی منتشر شده است که بسیار مورد بازدید قرار گرفته است.

سحر قریشی بعد از بازیگری و شناخته شدنش از مهدی اخوان جدا می‌شود.

سحر همیشه متعقد بوده است که اگر بازیگری بخواهد به زندگی خصوصی‌ام لطمه بزند آن را کنار خواهم گذاشت، که رفته رفته نظرش عوض شد مهران اخوان ذاکری

 

در اینستاگرام متین ستوده چه میگذرد؟

او در مصاحبه‌ای درباره علت جدایی از سحر گفته بود:

سحر همیشه از من به عنوان مشوق خود یاد کرده است و درمصاحبه‌های مختلفش گفته است که اگر همسرم راضی نباشد دیگر بازیگری نمی‌کنم و آنرا کنار می‌گذارم.

اولین جدایی سحر قریشی و ممنوع الکار شدنش

مهران اخوان در ادامه مصاحبه‌هایش در مورد دلیل طلاق از سحر قریشی گفت: من دیگر دوست ندارم سحر بازیگری را ادامه دهد.وقتی سریال دلنوزان پخش شد سحر خیلی مشهور شد و رفتارش کم کم تغییر کرد .در حال حاضر شش ماهی می‌شود که از همسرم هیچ خبری ندارم.در دادگاه از او شکایت کردم تا جلوی کارش را بگیرم، اما چون خودم اجازه کار به او داده‌ام، تقاضایم برای ممنوع الکار شدنش رد شد.

او در مصاحبه‌ی آخر خود گفت: سحر در مصاحبه‌های زیادی گفته است دیپلم دارد. شما به من بگویید دیپلم را از کدام دبیرستان گرفته است؟تصمیم خود را گرفته‌ام و می‌خواهم از او جدا شوم و طلاقش می‌دهم.حرفم را با این متن به پایان می‌برم که پروانه‌ها فراموش می‌کنند روزی کرم بوده‌اند.

ازدواج سحر قریشی و مهران اخوان

مصاحبه ی سحر قریشی در مورد طلاقش

سحر قریشی که در برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور حضور پیدا کرده بود، با سؤال در مورد چگونگی طلاقش روبرو شد؟

او در این برنامه برای اولین بار در مورد طلاقش به طور کامل صحبت کرد و تمام ادعاهای همسر سابقش را به طور کل رد کرد.

او گفت در ۱۷ سالگی در سال ۱۳۸۴ عقد کردیم.اولین درخواست طلاقم قبل از شروع بازیگری و در سال ۱۳۸۵ بود و برخلاف گفته‌های همسر سابقم، جدایی ما هیچ ربطی به بازیگری من نداشت.

هر آنچه درباره سریال زخم کاری می دانیم؛ از داستان تا بازیگران و تصاویر

در آن زمان مادرم در انگلیس زندگی می‌کرد و پدرم هم در آمریکا بود.بعد از بازیگر شدن و معروف شدنم خانواده همسر سابقم تلفن‌هایم را پاسخ می‌دادند و خودشان را مدیر برنامه‌ی من معرفی می‌کردند و چند تا از پیشنهادهای کاری‌ام راهم رد کردند.همچنین بعد از آن چندین مصاحبه‌ی عجیب و غریب کردند.

هیچکس از خوشبختی فرار نمی‌کند اما من واقعاً خوشبخت نبودم و به همین دلیل زندگی من و همسر سابقم ۳ سال بیشتر طول نکشید.به همین دلیل الان با ازدواج در سن کم خیلی مخالف هستم و به همه دوستانم توصیه می‌کنم در سن کم ازدواج نکنند.سنم که بالا رفت دیدگاهم تغییر کرد و برخلاف اینکه گفته شد من بعد از معروف شدن جوگیر شدم.

حقیقت این بود که من بزرگ شدم نه جوگیر! بعد از جدایی از همسر سابقم مادرم از انگلیس برگشت و با هم به همراه برادرم زندگی می‌کنیم.

  بیشتر بخوانید:پشت پرده طلاق سحر قریشی و مهران اخوان چه بود؟

ماجرای آشنایی سحر قریشی و امید علومی

آشنایی این دو در فیلم دریا کنار در سال 1393 صورت گرفته است.امید علومی علاوه بر بازی در کنار سحر قریشی در این فیلم خواننده تیتراژ آن نیز بود.

سحر قریشی در همان برنامه دید در شب که حضور یافته بود با سؤال خصوصی رضا رشیدپور در مورد اینکه با امید علومی چه نسبتی داری مواجه شد؟

او در پاسخ این سوال  گفت:

من در حال حاضر در شرایطی نیستم که بخواهم به تنهایی زندگی‌ام را ادامه دهم. من و امید از قبل همدیگر را می‌شناختیم و الان به صورت محرم، صیغه محرمیت، برای آشنایی بیشتر با هم رابطه داریم که اگر ان شاء الله تفاهم داشتیم در آینده ازدواج کنیم.اما در نهایت چند ماه دیگر این دو کنار هم دیده نشدند و قریشی رسماً در یک گفتگو اعلام کرد مجرد است و منکر هرگونه رابطه قبلی خود شد.

آیا خداحافظی آنجلینا جولی از دنیای بازیگری صحت دارد ؟

ازدواج سحر قریشی و امید علومی

رابطه ی سحر قریشی با مهدی طارمی

در آبان ماه سال 96 خبر ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی به صورت ناگهانی در فضاهای مجازی منتشر شد اما مدتی بعد این خبر تکذیب شد.

اما با انتشار یک فیلم لو رفته از سحر قریشی و طارمی در کشور قطر و همچنین تصاویر منتشر شده از رابطه‌ی نزدیک این دو نفر این شایعه تبدیل به حتم و مشخص شد که این دو در یک رابطه عاشقانه بودند اما در نهایت این رابطه هم به جدایی ختم شد.

ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی

  بیشتر بخوانید:ماجرای ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی چه بود؟

سبک لباس پوشیدن سحر قریشی

سحر قریشی چهره زیبایی دارد و واقعاً خوشتیپ است و در جشنواره‌های مختلف تیپ او حسابی مورد توجه قرار می‌گیرد.بسیاری از خانم‌های جوان از سبک لباس پوشیدن او ایده می‌گیرند و دنبال مدل مانتوهای جدید او هستند و از طرفداران تیپ و استایل آن هستند. به گزارش بازیگرنیوز سبک لباس پوشیدن سحر قریشی متنوع است یعنی به سبک‌های اسپرت و مجلسی لباس می‌پوشد و کاملاً امروزی تیپ می‌زند.

او معمولاً مانتوهای اسپرت ساده و مانتو مجلسی‌های کار شده و گیپور دار انتخاب می‌کند و او عاشق تنوع و تیپ‌های متنوع و خاص است.تیپ‌های اسپرت سحر قریشی هم بین دختران جوان حسابی طرفدار دارد، زیرا حرفه‌ای انتخاب لباس می‌کند.سبک لباس پوشیدن او طوری است که جوانان را به خود جذب می‌کند و جوان پسندانه است.او بیشتر مانتوهای کوتاه می‌پوشد و به رنگ‌های روشن علاقه دارد.

سحر قریشی با کلاه زمستانی

جراحی های زیبایی سحر قریشی

در تصاویر بسیار زیادی که از او منتشر شده است، مشخص است که او به آرایش و رنگ موهای مختلف علاقه بسیار زیادی دارد.

نخستین اخبار از مینی سریال حیثیت به کارگردانی سجاد پهلوان زاده

او همیشه با چهره جدیدی دیده می‌شود، این بازیگر جوان جزو بازیگرانی است که عمل زیبایی نداشته .

وی همیشه در مصاحبه‌هایی که با او می‌شود بسیار به این نکته اشاره می‌کند که عمل زیبایی نداشته است و علاقه‌ای هم به این کار ندارد.

سحر قریشی با ساعت شیک طلایی

  بیشتر بخوانید: دلیل عمل زیبایی سحر قریشی چه بود؟

فعالیت سحر قریشی در عرصه مدلینگ

سحر قریشی اخیراً در سینما کم کار شده و به مدلینگ روی آورده است. درمورد فعالیت‌های کنونی با این بازیگر گفتگوی کوتاهی انجام شده هست.سحر قریشی در گفت‌وگویی اظهار داشته است که از نود درصد کارهایش در قبل ناراضی بوده هست وی گفته است: نود درصد فیلم‌هایی که نقش بازی کرده‌ام سلیقه خودم نبوده!

سحر قریشی در یکی از مصاحبه‌هایش که در مورد فعالیت در حرفه‌ی مد و مدلینگ بود پاسخ داد: با این حرفه خیلی غریبه نیستم، قبل از اینکه بخواهم بیایم و در حرفه‌ی بازیگری تست بدهم و از صفر شروع کنم، علاقه زیادی به مدلینگ داشتم و با این محیط آشنا هستم.

او در ادامه گفت : سینما باعث شد که یک مقدار از این فضا دور باشم ولی درحال حاضر نگاه من دیگر تغییر کرده و به یک نگاه حرفه‌ای‌تر و حمایتی‌تر تبدیل شده است.

همچنین در پاسخ به سؤال، آیا پیشنهادی در این زمینه داشته‌اید به نکاتی اشاره کرد:

نمی‌توانم بگویم من همین اکنون در مدلینگ کاری انجام نمی‌دهم، مدل نیستم اما می‌توانم چهره پرطرفدار یک برند باشم و بتوانم از آن برند پشتیبانی کنم یا تبلیغ‌هایشان را انجام دهم، اکثر به این حس پشتیبانی اهمیت می‌دهم تا بخواهم بگویم که بروم و مدل بشوم.

زندگی روشنک عجمیان و علت کم کاری و کناره گیری او از مجری گری

به دلیل اینکه جوان‌ها و هم نسل‌های ما دارند شروع می‌کنند به برندسازی، به کار کردن و معرفی شدن در کشور خودشان و برای اینکه بتوانیم تولیدات ملی خود ما را پشتیبانی کنیم در این زمینه به آنها کمک می‌کنم.

هم اکنون این جایگاه برای من خیلی جذاب است که بخواهم از رفقا و هم نسل‌های خودم و عزیزانی که همه جوان می‌باشند و فکر و ایده‌های بسیاری دارند، وقت بسیار زیادی گذاشته‌اند و همچنین مشغول فعالیت هستند و به فعالیت و هدف خود بسیار بزرگ نگاه می‌کنند، پشتیبانی و حمایت کنم.

سحر قریشی با آرایش زیاد

مصاحبه ی سحر قریشی درمورد فعالیت هایش

نمی‌توانم بگویم که کارساز نیست، مانند پول می‌ماند، پولی که می‌گویند سعادت نمی‌آورد ولی به سعادت کمک می‌کند.

او در این باره گفت: نمی‌توانم بگویم برای کار کردن در سینما یا تلویزیون چهره مفید صفر تا صد حرف اول را می زند اما چهره مفید می‌تواند به ترقی یک بازیگر یا یک هنرمند کمک زیادی کند.

عکس هنری سحر قریشی با پس زمینه مشکی

حضور غیرحرفه ای سحر قریشی در تئاتر

سحر قریشی در سال ۱۳۹۶ برای اولین بار بازی در تئاتر را تجربه کرد.

او در نمایش «لامبورگینی ۲» به کارگردانی سیامک صفری با گریمی متفاوت به روی صحنه رفته است.بازی سحر قریشی در این نمایش جنجال‌های زیادی ایجاد کرد که چرا از ستاره‌های سینما در تئاتر استفاده می‌شود.

سیامک صفری در پی ساخت و تولید تئاتری با نام لامبورگینی از بازیگرانی مانند اشکان خطیبی و سحر قریشی استفاده کرد که در حالی که اشکان خطیبی بازیگر نقش مقابل سیامک صفری در نمایش لامبورگینی جایی در پروژه تازه صفری نداشت، سحر قریشی به جای آن بازی کرد.

سریال هالک دخت (She-Hulk)، جدیدترین محصول مارول در راه است

نداشتن تجربه‌ی کاری و همچنین تحصیلات  او در تئاتر باعث شد هجمه‌های بسیار زیادی به پا شود.بسیاری در پی انتقاد به بازی قریشی در تئاتر معتقد بودند، باز شدن پای غیرتئاتری‌ها به تئاتر بسیار تأسف بار است.

مخالفان این وضعیت شرایط ورود بازیگران غیرمتخصص و صرفاً مشهور را پروسه‌ای برای درآمدزایی یک نمایش می‌دانند.

سحر قریشی با حجاب کامل

البته با وجود این حواشی بسیار زیاد و انتقادهای وارد شده درمورد این تئاتر، سرانجام نمایش «لامبورگینی» از آثار پرفروش سال 96 تئاتر ایران شد.سحر قریشی در یکی از مصاحبه‌هایش در مورد شروع کار تئاتر اینگونه گفت:

توصیه تئاتر خیلی چندان داشتم و دوستان همیشه من را به فعالیت در این عرصه تشویق می‌کردند ولی دوست داشتم تئاتر را با کسی شروع کنم که کار کردن با او برای من یک دانشگاه باشد.

یعنی نمی‌خواهم با کسی کار کنم که مبتدی را نخست کرده یا خودش هم مانند من تجربه اولش هست و حضور در آن تئاتر چیزی به دانش من اضافه نکند، دلم می‌خواهد با کسی کار کنم که از صفر تا صد حضور من تعلیم باشد.

پرحاشیه بودن سحر قریشی و دردسرهای او

سحر قریشی جزء بازیگران بسیار پر حاشیه است و او اغلب سعی می‌کند به حواشی پاسخ دهد و حواشی ایجاد شده را بی‌پاسخ نگذارد.

اینستاگرام سحر قریشی، او را بسیار پر حاشیه کرده است زیرا  او بالاترین تعداد دنبال کنندگان را در اینستاگرام خود دارد.

او همیشه عکس‌های خود را در اینستاگرامش منتشر می‌کند  و از این رو بسیاری معتقدند سحر قریشی بی حجاب است و به عنوان یک هنرمند باید مواظب پوشش خود باشد.

پرستو صالحی عمل زیبایی اش را تکذیب کرد

بسیاری از این تصاویر منتشر شده از او حاشیه‌هایی را برای آن به دنبال داشته است از جمله عکس سحر قریشی در آرایشگاه که بازخورد بسیاری را به همراه داشته است.

عکس بی حجاب لورفته از سحرقریشی در ترکیه

او مدتی پیش سفری به ترکیه داشته است که متاسفانه نداشتن ظاهر و پوشش مناسب برای آن دردسرساز شده است.

پوشش نامناسب او باعث شده است که تصاویر بی حجاب سحر قریشی در ترکیه میان کاربران فضای مجازی دست به دست شود.

در بین عکس های بی حجاب و لو رفته ی سحر قریشی،  ویدیویی نیز که در حال دست دادن با مردان در فروشگاهی در ترکیه است بسیار برای او جنجالی شده است.

سحر قریشی کنار دریا با کلاه آفتابی اسپرت

  بیشتر بخوانید:ماجرای عکس بی حجاب سحر قریشی در ترکیه چه بود؟

فعالیت‌های هنری سحر قریشی

سحر قریشی چندین سال است که در زمینه سینما بسیار فعالیت دارد. او یک بازیگر شناخته شده است و صفحه اطلاعات سحر قریشی در  IMDB را می‌توانید ببینید. او تجربه‌ی کاری با بسیاری از کارگردانان موفق سینما را دارد از جمله منوچهر هادی، آرش معیریان، محمد بانکی، سعید سهیلی، محسن ماهینی، محسن توکلی و…

همچنین از آثار سینمایی این بازیگر جوان  می‌توان به فیلم‌های زیر اشاره کرد:

 1. لج و لجبازی
 2. همه چی آرومه
 3. محرمانه تهران
 4. گشت ارشاد
 5. ساعت شلوغی
 6. دوباره با هم
 7. اکباتان
 8. زن، مرد، زندگی
 9. نازنین
 10. روزگاری عشق و خیانت
 11. دربست آزادی
 12. پنج ستاره
 13. آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند
 14. آتیش بازی
 15. سه بیگانه
 16. شیفت شب
 17. شانس، عشق، تصادف
 18. 2 دوست
 19. دریاکنار
 20. تگرگ و آفتاب
 21. پانسیون دختران
 22. من و شارمین
 23. رسوایی 2
 24. آبنبات چوبی
 25. کارگر ساده نیازمندیم
 26. عشقولانس
 27. ثبت با سند برابر است
 28. آس و پاس
 29. بگذارید میترا بخوابد
 30. پا تو کفش من نکن
 31. خالتور
 32. آپاچی
 33. نارگیل
ماجرای جالب ازدواج یوسف تیموری با یک زن تایلندی
سحر قریشی در ایکس لارج
فیلم ایکس لارج از فعالیت‌های اخیر سحر قریشی که بسیار پرطرفدار است

فعالیت های تلویزیونی سحر قریشی

 • سریال تلویزیونی دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده که اولین فعالیت حرفه‌ای سحر قریشی بود
 • دو سری از سریال شاید برای شماهم اتفاق بیافتد

حضور سحر قریشی در شبکه خانگی

 1. سیسیلی‌ها به کارگردانی روح الله حسینی تینا
 2. حال خوب من به کارگردانی بهروز خلج لیلی
 3. نارمک (تهرانپارس) به کارگردانی صالح دلدم
 4. نردبان چوبی به کارگردانی فرشاد ارج
 5. سه خط موازی به کارگردانی محسن افشانی
 6. بچه‌های لواسان به کارگردانی احمد توکلی
 7. شیر یا خط
 8. آسپرین
 9. 13 شمالی به کارگردانی علیرضا امینی
 10. رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه
موتور سواری سحر قریشی
حضور سحر قریشی در سریال رقص روی شیشه دچار حاشیه‌های بسیاری شد

 

۶ ماه با پروژه رقص روی شیشه قرارداد داشتم اما تنها چند روز بیش‌تر از من استفاده نشد و از نقشم زدند. چندین پیشنهاد بازی را در این مدت از دست دادم. ۲۸ میلیارد هم در این پروژه گم شده و چک‌های من و بسیاری از بازیگران هنوز پاس نشده و برگشت خورده است. سحر قریشی

 

علاقه سحرقریشی به کارگردانی

سحر قریشی تیر ماه سال 98 در یکی از مصاحبه‌های خود در مورد کارگردانی خود گفت:طی ۶ ماه دوم امسال، پشت دوربین نخستین فیلم خود که یک ملودرام اجتماعی است، می‌روم.

کارگردانی سحر قریشی

 فعالیت‌های خوانندگی سحر قریشی

سحر قریشی چند سال پیش فعالیت خوانندگی را در زمینه‌ی دکلمه انجام داد که طرفداران بسیار زیادی را پیدا کرد.

او در مصاحبه‌ی خود درمورد این فعالیت گفت: موسیقی که حرف اول زندگی من را می زند و خیلی به موسیقی علاقه‌مند هستم، آن تجربه مربوط به سه سال پیش بود و بعد از سه سال منتشر شد.

خیلی علاقه آنچنانی ندارم که دکلمه کنم، آن ترانه هم یک بعد احساسی داشت که من در آن زمان از آن کاری که انجام دادم خوشنود بودم و همین اکنون هم از آن رخداد غمگین نیستم، احتمالاً هم تکرار شود و علاقه‌مند هستم که تکرار شود.

شباهت این خانم بازیگر و همسرش باور نکردنیست

خوانندگی سحر قریشی

فیلم سحر قریشی و نظرش در مورد آرایش 

[KGVID]https://bazigaronline.com/wp-content/uploads/2020/12/13e137a8c6a0f7396051fec457f7a4646161857-270p.mp4[/KGVID]
  بیشتر بخوانید: چالش عکس های بدون آرایش سحر قریشی در اینستاگرام
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

شما چه امتیازی به این مطلب می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.87 ( 6 رای)

بازیگر انلاین

آخرین اخبار بازیگران زن و مرد سینمای ایران و جهان، عکس های جدید سلبریتی ها، عکس های بازیگران قدیمی و بیوگرافی بازیگران را در بازیگر آنلاین | بازیگرآنلاین دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا